3 Ocak 2016 Pazar

Blogger Raif Badawi'nin Affı için Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri'ne Blog Post


Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri, 


Sizden bir ricada bulunuyorum, Müslüman bir Türk blogger olarak üç  tane kız çocuğu babası olan Raif Bedevi isimli bu genç  blog yazarını affetmenizi talep ediyorum! Bu hapis kararı sadece Blogger Raif'e değil onun eşi ve üç çoğunu da büyük zararlar veriyor. Allah büyüktür! Adaleti yücedir! Allahın adaleti elbet bir gün yerini bulacaktır! Varsa Raif'in bir kusuru ilahi adalette yerini bulacaktır. Bu karar Raif Bedevi'den çok çocuklarına zarar vermektedir.

Sayın Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri,


Raif Bedevi suçlu ise Allah onun cezasını bir şekilde verecektir. İnanan bir insan olarak Allah'ın adaletinden benim hiç bir kuşkum yoktur! Er yada geç tecelli edecektir! O en iyi bilendir, görendir! Onun adaleti en yüce adalettir! Bu zavallı adamı blog yazısı için hapsederek bu kararın İslam'a hizmet edeceğini düşünmek biz blog yazarlarını, bloggerları üzmektedir! 

Sayın Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri,


Sağlığı bozulmuş, eşi ve çocukları vatanını terkedip mülteci durumuna düşmüş bir insana bundan daha ağır nasıl bir ceza olabilir! Her ne olursa olsun bu blog yazarının zindanda çürümesini sizin de hoş karşılamadığınızı düşünüyorum. 

Sayın Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri,


Üç kız çocuğunun babasız, bir kadının eşsiz yıllar geçirmesine sizin de gönlünüz razı olmamalıdır...

Blogger Raif Bedevi'yi affetmenizi diliyorum.

İstanbul'dan saygılarımı selamlarımı sunuyorum.

Saygılarımla
Blogger Bolat
---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Okuyucu'ya Notlar:

Değerli Blogger Arkadaşlarım, Değerli Okuyucularım,


Blogger Raid Badawi - Kızları -Eşi
Blogger Raif Bedevi'nin hapisten kurtulması için Suudi Arabistan Kralı,  Kral Salman Bin Abdülaziz El Suud Hazretleri'ne bir blog post yazıyorum. Burada amacımız bu blogger arkadaşımızın affedilmesini  ve 3 çocuğuna kavuşmasını sağlamaktır. Lütfen amaca hizmet etmeyen yorumlar yazmamanızı rica ediyorum! Başkalarına hakaret dışında hayatımda kendime küfür de dahil hiç bir yorumu sansürlemedim ama ilk defa burada Raif Bedevi'nin affedilmesi amacına uymayan yorumlarınızı yayınlamayacağımı bilmenizi istiyorum. Belki yazacağınız hoş olmayan yorumlar Blogger Raif Bedevi'nin durumunu daha da zorlaştıracaktır. Çocuklarına zarar verecektir. Biraz empatiyle duruma yaklaşalım diyorum. Hapiste olan siz olsaydınız sizin içinde aynı şeyleri talep ederdim.

Ne dersiniz?

Beni anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum.


Fotoğraf Kaynak: www.raifbadawi.org
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder