31 Mayıs 2016 Salı

Baba Vanga'nın Güneş kehanetleri gercekleşiyor mu?

Dünyanın En Çok Konuştuğu Kadından Dünyayı Sarsan Kehanetler

Bilirsiniz İstanbul’u okumayı ve yazmayı seviyorum. Bloğumda konu eninde sonunda dönüp dolaşıp İstanbul’a bağlanır. Blogger Bolat olarak, Baba Vanga’nın Suriye'de 2013 yılında Apokalipsis gerçekleşecek kehanetiyle ilgili bir blog postu paylaşmıştım. Sonrası toz duman bu blog yazısı tüm dünyada ses getirmiş. New York Post’tan Daily Mirror’a, The Guardian’dan, DW’ye hatta Avustralya basınına kadar dünya basının çok ilgisini çekmişti. 

Bulgarlar Bana Neden Kızgın?


Hatta bu blog yazısı ve Apokalipsis iddiaları Bulgar Nostradamus’u Baba Vanga’nın Amerika'da Başkan Obama'dan sonra en çok konuşulan insan haline getirmişti.


Bulgar medyası görüşlerimizi aldı, dilimiz döndüğünce anlattık. Kutsal atfettikleri Baba Vanga’nın dünya medyasında yer almasına Bulgar basının çok büyük bir kısmı pozitif olarak yaklaşırken bir kısmı da Baba Vanga'yı magazinleştirdiğimi iddia edip beni eleştirmişti.

Baba Vanga tekrar Dünya gündemine geliyor! Çünkü bu sefer başka bilimsel bir konudaki kehaneti dünyayı sarsmaya hazırlanıyor. NASA'nın güneş parçalabilir açıklaması tekrar Baba Vanga'yı akla getirdi.


Güneş'teki Korkutucu Gelişme, Güneş Parçalanarak Soğuyabilir!Bilim dünyası şokta. Güneş’teki manyetik alan dengelerinin değişiminden kaynaklanan koronal deliklerin anormal şekilde büyümeye devam ediyor. NASA’da çalışan uzmanlar Güneş’in yüzeyinde Dünya’nın 50 katı daha büyük delikler olmaya başladığını gördü, özellikle son yıllarda bu delikleri birleşerek çok daha büyük bir koronal deliğe dönüştüğünü gördüler. NASA uzmanları durumdan endişeli. Bu delikler Güneş’teki fırtınaların artmasına neden oluyor ve akıllara “Güneş parçalanacak mı” sorusunu getiriyor.

Baba Vanga haklı mı, Güneş parçalanacak mı?


İşte, Bulgar Nostradamusu Baba Vanga, yani Vanga Nene'yi Dünyada konuşturacak Güneş ile ilgili kehanetmeri


Kör kahin Baba Vanga Güneşin soğuyacağını iddia ediyor. Buna karşın insanların yapay güneş icat edeceği kehanetini  yapıyor.

Baba Vanga'nın Güneş ile ilgili Kehanetleri


"2100 ­İnsan yapımı yapay bir güneş Dünya'nın karanlık yüzünü aydınlatmada kullanılacak." 

"2201 ­Güneş'teki termonükleer reaksiyonların yavaşlaması sonucu hava sıcaklığı düşecek." 

"2291 Güneş Soğuyor." 


"2354 Yapay güneşlerden birindeki kaza dünyada kuraklığına neden oluyor."

Hani konu dönüşüp dolaşıp İstanbul'a geliyordu Blogger Bolat efendi! Bu blog yazısının neresinde İstanbul var?

Cevap, Güneş diyorum! Güneş! İstanbul iztopla ısınmıyor herhalde! Güneş her gün İstanbul'da değil mi?

Blogger Bolat'ın Baba Vanga ile ilgili diğer blog yazısı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder